خرید فالوور clubhouse

خرید فالوور کلاب هاوس

شما هم به کلاب هاوس دعوتید

ثبت سفارش

لازم نیست دیگر نگران آنفالو کردن فالوور هایتان باشید.

چگونگی خرید فالوور کلاب هاوس

آرک بیز به عنوان بزرگترین و متنوع ترین پنل تبلیغات در شبکه های اجتماعی، فروش فالوور کلاب هاوس را با مناسب ترین قیمت و کیفیت ارائه می کند. برای ثبت سفارش خرید فالوور کلاب هاوس مراحل زیر را پیش برید.

روش اول

خرید از پنل
دسترسی به امکانات پیشرفته
ورود به پنل

روش دوم

خرید از سایت

دسترسی آسان 

ثبت سفارش

خرید فالوور کلاب هاوس، کلاب هاوس یا Clubhouse یک اپلیکیشن شبکه اجتماعی چت صوتی تازه ظهور هست که در حال حاضر فقط قابلیت دسترسی از طریق دعوت نامه را دارد. کلاب هاوس در سال 2020 راه اندازی شد. در ابتدای سال 2021 این برنامه بیش از ۸ میلیون دانلود از اپ‌ استور داشت و ارزش آن حدود به یک میلیارد دلار رسید.

Clubhouse به طور خلاصه یک مسنجر صوتی با قابلیت ساخت کلاب و اتاق ها با موضوعات خاص برای بحث کردن است. در کلاب هاوس شما می توانید ایده های جدید را بشنوید و درباره موضوعات مختلف با کاربرانی از سرتاسر دنیا گفتگو زنده کنید.

افزایش فالوور کلاب هاوس با صحبت کردن در اتاق (Room) های مختلف و نوشتن بیو جذاب رخ می دهد، و علاوه بر اینکه ساخت پروفایل صحیح به برندینگ شما کمک به سزایی خواهد کرد، خرید فالوور کلاب هاوس می تواند به شما برای برندینگ کمک به سزایی کند. صبر زیاد و انتظار جهت صحبت کردن در اتاق های کلاب هاوس، جهت رسید نوبت به شما، به منزله از دست دادن زمان و اتلاف زمان است. بدین منظور بسیاری از افراد جهت رونق کسب و کار و شهرت به دنبال خرید و افزایش فالوور کلاب هاوس خود هستند. اگر به دنبال ساخت برند شخصی خود در کلاب هاوس هستید با خرید فالوور کلاب هاوس به سرعت فالوور های خود را افزایش دهید.

خرید فالوور کلاب هاوس

خرید فالوور کلاب هاوس ایرانی

فالوور کلاب هاوس ایرانی آرک بیز دارای کیفیت هستند. فالو و آنفالو کردن دیگر برایتان بی معنی خواهد بود.

فالوور های کلاب هاوس ایرانی آرک بیز دارای پروفایل کاملا ایرانی هستند. این سرویس به دو شکل فالوور اکانت کلاب هاوس و فالوور  کلاب کلاب هاوس ترکیبی ایرانی ارائه میگردد.

تفاوت بین فالوور ایرانی کلاب هاوس با فالوور ایرانی ترکیبی کلاب هاوس

سرویس ترکیبی شامل فالوور های ایرانی و فالوور های خارجی است. در صورتی که در سرویس فالوور ایرانی تمامی فالوور های ارسالی ایرانی هستند.

چرا خرید فالوور کلاب هاوس؟

شبکه اجتماعی یا اپلیکیشن کلاب هاوس یا Clubhouse در سال 2021 ترند روز دنیاست و  با توجه به قابلیت و متفاوت آن،به سرعت در حال رشد و توسعه است.کاربران کلاب هاوس در همه جای دنیا علاوه بر ایران در حال افزایش هستند و وجه تمایز عطش به استفاده از این شبکه اجتماعی امکان ورود با دعوتنامه دوستان و بدون دعوت امکان ثبت نام در کلاب هاوس را نخواهید داشت. تولید محتوا در دنیای دیجیتال حرف اول را می زند، اگر در دنیای دیجیتال چیزی برای ارائه داشته باشید، حتما میتوانید از کلاب هاوس علاوه بر چت صوتی برای کمک به کسب موقعیت های شغلی جدید و فروش خدمات خود استفاده کنید درآمد خود را در کلاب هاوس افزایش دهید. با افزایش فالوور کلاب هاوس شما اعتبار بیشتری برای  پروفایل خود بدست می آورید و  همین اعتبار باعث اعتماد بیشتری به اکانت شما می شود.

جذب و افزایش فالوور کلاب هاوس

علاوه بر خرید فالوور کلاب هاوس ،  با استفاده از روش های زیر به صورت طبیعی می توانید برای افزایش فالوور کلاب هاوس اقدام کنید :

  • سخنرانی جذاب و فن بیان! کلاب هاوس یک محیط صوتی است پس با فن بیان و صحبت کردن درست کاربران دیگر را جذب صدای خود کنید! قبل از شروع صحبتتان، یادداشت هایی بردارید و صحبت های خودتان را طبق آن پیش برید.
  • از حرف زدن نترسید و با اعتماد به نفس صحبت کنید! صحبت کردن با اعتماد به نفس صدای شما را چند برابر جذاب تر خواهد کرد، اگر داخل بسیاری از روم ها در کلاب هاوس شوید، خواهید دید که بسیاری از افراد تنها برای ویزیت روم کلاب هاوس حضور دارند و فقط مشغول گوش کردن به صحبت کردن دیگران هستند و در بحث شرکت نمیکنند. یادتان باشد فراموش نکنید که دیگران را با اسم کوچک صدا کنید و با صمیمیت با آن ها برخورد کنید و مطمئن باشید که آن ها شما را فالو خواهند کرد!
  • از ساختن پروفایل جذاب در کلاب هاوس قافل نشوید! داشتن یک پروفایل کامل و جذاب میتواند سبب افزایش فالوور کلاب هاوس شما شود. یک متن بیوگرافی کامل با تزیین شکلک ها (Emoji) به عنوان بیوگرافی خود در اکانت کلاب هاوس خود قرار دهید و بهترین عکس خود را در پروفایلتان به نمایش بگذارید. اینستاگرام و توییتر خود را به پروفایل کلاب هاوس متصل کنید تا افراد با در صورت علاقه بتوانند شما را در آنجا هم دنبال کنند.
  • خرید فالوور فیک کلاب هاوس به شما کمک می کند پروفایل جذاب تری بسازید! اگر تمامی موارد بالا را در نظر بگیرید و فالوور کلاب هاوس نیز تهیه کنید پروفایل شما بسیار جذاب تر خواهد شد و کاربرانی که پروفایل شما را برای بار اول می بینند کنجکاو به فالو کردن شما می شوند.

آرک بیز همواره با افتخار در کنار شما ایستاده است.

شما می توانید همواره از طریق ارسال تیکت، گفتگو آنلاین و ارسال ایمیل با پشتیبانی آرک بیز در ارتباط باشید.

سفارش ها به صورت آنی ارسال می شوند. تکمیل سفارش با توجه به حجم سفارش می تواند تا 24 ساعت طول بکشد.
خیر در هیچ کدام از سفارشات آرک بیز احتیاج به ثبت اطلاعات ورود به حساب کاربری نمی باشد.
خیر پنل تخصصی آرک بیز با توجه به بروزرسانی های مداوم و شناخت الگوریتم ها، باعث بلاک شدن حساب نمی شود
با توجه به حساس بودن موضوع و دریافت مجوز های مربوطه،کد ملی در زمان ثبت نام نیاز می باشد و آرک بیز تعهد می نماید از اطلاعات شما به نحو احسنت مراقبت نماید.
در حال حاضر آرک بیز، دو سرویس  فالوور ترکیبی ایرانی خارجی اکانت و کلاب و یک سرویس بازدید کننده ترکیبی روم کلاب هاوس را ارائه میدهد

پس از ثبت نام رایگان و ورود می توانید به اقدام به شارژ حساب خود کنید